امروز : چهارشنبه 1 اسفند 1397


    logo-samandehi

جستجو

سرود سازمان نظام مهندسي معدن

فايل صوتي

 

فايل تصويري

2018_8_6_12_636691541893125000

  متقاضيان و بهره برداران محترم معادن، درخواست خود را به صورت آنلاين ارائه نمايند و سامانه با درنظر گرفتن نوبت، به طور تصادفي، افراد واجد شرايط را به متقاضي معرفي مي کند
دسترسي به سايت استانها
ورود به بانک‌هاي اطلاعاتي
کلمه کاربری
کلمه رمز


ثبت نام در پايگاه اعضاء


خبرنامه ي سازمان نظام مهندسي معدن


بازديدکنندگان سايت: 4949623 نفر
خبر- در سازمان

در اين جلسه موضوعات مرتبط با تفاهم نامه تدوين ضوابط و معيارهاي فني فيمابين سازمان و وزارت، مسئوليت کميته طرح ها (اکتشاف و استخراج)، نظارت بر معادن، اصلاح دستورالعمل انتخابات هيئت مديره سازمان هاي نظام مهندسي معدن و تشکيل مستمر کميته تدوين دستورالعمل ها مورد بررسي و بحث قرار گرفت.


 دومين نمايشگاه بين‌المللي اکتشافات مواد معدني امروز، دوشنبه هشتم بهمن ماه در محل هتل المپيک تهران آغاز به کار کرد.


رياست سازمان در نشست هم انديشي تشکل هاي معدني و صنايع معدني که در محل سالن همايش ايميدرو در روز چهارشنبه مورخ سوم بهمن ماه ۹۷ برگزار گرديد، از  نقشه راه معدن و انقلاب معدني سخن گفت.


اين تفاهم نامه در جلسه روز سه شنبه، بيست و پنجم دي ماه سال جاري در محل سازمان نقشه برداري کشور از جانب دکتر اسماعيلي، رياست سازمان به مهندس شفيعي، رياست سازمان نقشه برداري کشور پيشنهاد شد.

آرشيو


سيزدهمين گردهمايي و نشست سالانه رابطان فناوري اطلاعات سازمان نظام مهندسي معدن با حضور  رييس سازمان نظام مهندسي معدن و مسئولان و کارشناسان فناوري اطلاعات اين سازمان و وزارت صنعت، معدن و تجارت بعداز ظهر دوشنبه هشتم مردادماه 1397،در نمايشگاه الکامپ واقع در نمايشگاه بين المللي تهران برگزار شد. 

گردهمايي رابطان فناوري اطلاعات سازمان نظام مهندسي معدن همزمان با نمايشگاه الکامپ برگزار شد

سيزدهمين گردهمايي و نشست سالانه رابطان فناوري اطلاعات سازمان نظام مهندسي معدن باحضور  رييس سازمان نظام مهندسي معدن و مسئولان و کارشناسان فناوري اطلاعات اين سازمان و وزارت صنعت، معدن و تجارت بعداز ظهر دوشنبه هشتم مردادماه 1397،در نمايشگاه الکامپ واقع در نمايشگاه بين‌المللي تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان ، در اين گردهمايي که با حضور حداکثري رابطان فناوري اطلاعات تشکيل شد،‌ نادعلي اسماعيلي رييس سازمان ضمن تشکر از رابطان  فناوري اطلاعات در سازمان هاي استاني،‌ به تسلط ايشان در امور تاکيد کرد و افزود آشنايي مسئولان مرتبط با مقررات و نظام نامه هاي سازماني،‌ مي تواند به کاهش بروکراسي اداري منجر شود و رضايت ارباب رجوع را با تسريع کار و دقت در درستي انجام کار که يکي از اهداف اين سازمان است، تامين کند.

الناز بلوري فرد،‌ مدير امور فناوري اطلاعات سازمان نيز در خصوص فعاليت هاي جاري سازمان در اين بخش و سامانه ارجاع کار  توضيحاتي را ارائه داد.  قانع،کارشناس مسئول بخش کاداستر وزارت صنعت,‌معدن و تجارت نيز مباحثي در خصوص ثبت محدوده ها و انتساب مسئولين فني معادن در سامانه کاداستر مطرح کرد . ارائه توضيحاتي در خصوص تغييرات اتوماسيون اداري و بررسي پيشنهادات و مشکلات استان‌ها از ديگر اقدامات صورت گرفته در اين جلسه بود.

                              امور روابط عمومي و بين الملل سازمان

امور رفاهي سازمان
معرفي سازمان هاي ارائه کننده خدمات رفاهي به اعضا سازمان نظام مهندسي معدن کشور
تاريخ درج:
بانکهاي مرتبط

آدرس سازمان مرکزي:
تهران - خيابان استاد نجات الهي- خيابان اراک - پلاک 60
کد پستي:   1598943713
تلفن:   88854656, 88854676, 88854686         نمابر:88854636
ايميل : imeo@ime.org.ir