امروز : چهارشنبه 1 اسفند 1397


    logo-samandehi

جستجو

سرود سازمان نظام مهندسي معدن

فايل صوتي

 

فايل تصويري

2018_8_6_12_636691541893125000

  متقاضيان و بهره برداران محترم معادن، درخواست خود را به صورت آنلاين ارائه نمايند و سامانه با درنظر گرفتن نوبت، به طور تصادفي، افراد واجد شرايط را به متقاضي معرفي مي کند
دسترسي به سايت استانها
ورود به بانک‌هاي اطلاعاتي
کلمه کاربری
کلمه رمز


ثبت نام در پايگاه اعضاء


خبرنامه ي سازمان نظام مهندسي معدن


بازديدکنندگان سايت: 4949479 نفر
خبر- در سازمان

در اين جلسه موضوعات مرتبط با تفاهم نامه تدوين ضوابط و معيارهاي فني فيمابين سازمان و وزارت، مسئوليت کميته طرح ها (اکتشاف و استخراج)، نظارت بر معادن، اصلاح دستورالعمل انتخابات هيئت مديره سازمان هاي نظام مهندسي معدن و تشکيل مستمر کميته تدوين دستورالعمل ها مورد بررسي و بحث قرار گرفت.


 دومين نمايشگاه بين‌المللي اکتشافات مواد معدني امروز، دوشنبه هشتم بهمن ماه در محل هتل المپيک تهران آغاز به کار کرد.


رياست سازمان در نشست هم انديشي تشکل هاي معدني و صنايع معدني که در محل سالن همايش ايميدرو در روز چهارشنبه مورخ سوم بهمن ماه ۹۷ برگزار گرديد، از  نقشه راه معدن و انقلاب معدني سخن گفت.


اين تفاهم نامه در جلسه روز سه شنبه، بيست و پنجم دي ماه سال جاري در محل سازمان نقشه برداري کشور از جانب دکتر اسماعيلي، رياست سازمان به مهندس شفيعي، رياست سازمان نقشه برداري کشور پيشنهاد شد.

آرشيو


سخنراني رئيس سازمان نظام مهندسي معدن ايران در چهاردهمين نمايشگاه ايران- کانمين

    دکتر داريوش اسماعيلي، رئيس سازمان نظام مهندسي معدن، صبح روز شنبه 12 آبان ماه 1397 ضمن بازديد از نمايشگاه کانمين 2018 در نشستي که با حضور دکتر رحماني ، وزير صمت و معاونان ايشان برگزار شد، سخنراني کرد. دکتر اسماعيلي، اجراي نقشه راه معدن و صنايع معدني را مهم­ترين انتظار فعالان معدني از وزير صمت، دانست و گفت: اين اولين­ بار است که در کشور براي بخشي نقشه راه تعريف شده است.   

سخنراني رئيس سازمان نظام مهندسي معدن ايران در چهاردهمين نمايشگاه ايران- کانمين

    دکتر داريوش اسماعيلي، رئيس سازمان نظام مهندسي معدن، صبح روز شنبه 12 آبان ماه 1397 ضمن بازديد از نمايشگاه کانمين 2018 در نشستي که با حضور دکتر رحماني ، وزير صمت و معاونان ايشان برگزار شد، سخنراني کرد. دکتر اسماعيلي، اجراي نقشه راه معدن و صنايع معدني را مهم­ ترين انتظار فعالان معدني از وزير صمت، دانست و گفت: اين اولين­بار است که در کشور براي بخشي نقشه راه تعريف شده است.   وي با بيان اين که اجراي اين طرح مي تواند انقلابي در بخش معدن و صنايع معدني ايجاد کند، اظهار کرد: در نقشه راه معدن و صنايع معدني اولين تاکيد بر اکتشاف است به طوري که 30 درصد از همه درآمدهاي بخش معدن، 20 درصد از درآمدهاي عملياتي ايميدرو و 30 درصد از درآمدهاي اختصاصي سازمان زمين شناسي به بخش اکتشاف اختصاص داده شده است و هدايت آزمايشگاه هاي معدني تحت يک مديريت واحد و تقويت ارتباط معدن و دانشگاه خارج کردن پروژه­هاي معدن و صنايع معدني از رکود، از موارد ديگري است که در اين طرح مورد تاکيد قرار گرفته و طبق برنامه ­ريزي اين نقشه راه بايد تلاش کنيم طي يک سال آينده معدن تعطيلي نداشته باشيم.


 رئيس سازمان نظام مهندسي معدن در بخش ديگري از سخنان خود، به توانايي ها و پتانسيل هاي موجود در سازمان نظام مهندسي معدن اشاره و تاکيد کرد: سازمان نظام مهندسي معدن آمادگي براي همکاري در توسعه معادن، کشور را دارد و در پايان ضمن  همراه و همسو بودن سازمان در عملياتي شدن نقشه راه معدن و صنايع معدني، هوشمندسازي مجموعه فعاليت­ هاي سازمان و تسري آن به زنجيره خدمات معدني در کشور را از جمله برنامه ­هاي سازمان در دوره جديد دانست.

                            امور روابط عمومي و بين الملل سازمان 

امور رفاهي سازمان
معرفي سازمان هاي ارائه کننده خدمات رفاهي به اعضا سازمان نظام مهندسي معدن کشور
تاريخ درج:
بانکهاي مرتبط

آدرس سازمان مرکزي:
تهران - خيابان استاد نجات الهي- خيابان اراک - پلاک 60
کد پستي:   1598943713
تلفن:   88854656, 88854676, 88854686         نمابر:88854636
ايميل : imeo@ime.org.ir