امروز : چهارشنبه 1 اسفند 1397


    logo-samandehi

جستجو

سرود سازمان نظام مهندسي معدن

فايل صوتي

 

فايل تصويري

2018_8_6_12_636691541893125000

  متقاضيان و بهره برداران محترم معادن، درخواست خود را به صورت آنلاين ارائه نمايند و سامانه با درنظر گرفتن نوبت، به طور تصادفي، افراد واجد شرايط را به متقاضي معرفي مي کند
دسترسي به سايت استانها
ورود به بانک‌هاي اطلاعاتي
کلمه کاربری
کلمه رمز


ثبت نام در پايگاه اعضاء


خبرنامه ي سازمان نظام مهندسي معدن


بازديدکنندگان سايت: 4949499 نفر
خبر- در سازمان

در اين جلسه موضوعات مرتبط با تفاهم نامه تدوين ضوابط و معيارهاي فني فيمابين سازمان و وزارت، مسئوليت کميته طرح ها (اکتشاف و استخراج)، نظارت بر معادن، اصلاح دستورالعمل انتخابات هيئت مديره سازمان هاي نظام مهندسي معدن و تشکيل مستمر کميته تدوين دستورالعمل ها مورد بررسي و بحث قرار گرفت.


 دومين نمايشگاه بين‌المللي اکتشافات مواد معدني امروز، دوشنبه هشتم بهمن ماه در محل هتل المپيک تهران آغاز به کار کرد.


رياست سازمان در نشست هم انديشي تشکل هاي معدني و صنايع معدني که در محل سالن همايش ايميدرو در روز چهارشنبه مورخ سوم بهمن ماه ۹۷ برگزار گرديد، از  نقشه راه معدن و انقلاب معدني سخن گفت.


اين تفاهم نامه در جلسه روز سه شنبه، بيست و پنجم دي ماه سال جاري در محل سازمان نقشه برداري کشور از جانب دکتر اسماعيلي، رياست سازمان به مهندس شفيعي، رياست سازمان نقشه برداري کشور پيشنهاد شد.

آرشيو


         نشست تخصصي لزوم بازنگري در نقشه راه و قانون معادن با رويکرد روانسازي قوانين، بيمه و امنيت سرمايه گذاري،  صبح روز يکشنبه مورخ 13 آبان ماه 1398 در محل نمايشگاه ايران –کانمين 2018 با حضور داريوش اسماعيلي، رئيس سازمان نظام مهندسي معدن، فريد دهقان، رئيس صندوق بيمه سرمايه گذاري فعاليت هاي معدني، محمدرضا بهرامن، رئيس خانه معدن و مديران و فعالان شرکت هاي معدني برگزارشد.

نشست تخصصي لزوم بازنگري در نقشه راه و قانون معادن  باحضور رئيس سازمان نظام مهندسي معدن ايران

         نشست تخصصي لزوم بازنگري در نقشه راه و قانون معادن با رويکرد روانسازي قوانين، بيمه و امنيت سرمايه­ گذاري،  صبح روز يکشنبه مورخ 13 آبان ماه 1398 در محل نمايشگاه ايران –کانمين 2018 با حضور داريوش اسماعيلي، رئيس سازمان نظام مهندسي معدن، فريد دهقان، رئيس صندوق بيمه سرمايه­ گذاري فعاليت­ هاي معدني، محمدرضا بهرامن، رئيس خانه ­معدن و مديران و فعالان شرکت­ هاي معدني برگزارشد.

      در اين نشست اعضاي جلسه نقطه ­نظرات خود را در راستاي بهبود نقشه راه ابلاغ شده از سوي وزارت صمت بيان کردند. کم رنگ بودن نقش بخش خصوصي، عدم شفافيت در تعيين نتايج اجراي نقشه در بازه زماني مشخص، مبهم بودن امور مالياتي، مشخص نبودن جايگاه نقشه راه نسبت به قانون معادن و ساير قوانين اين حوزه، مشخص نبودن نحوه پايش نتايج حاصل از اجراي اين نقشه، از جمله مواردي بود که از سوي شرکت کنندگان در اين نشست مطرح شد.

    رئيس سازمان نظام مهندسي معدن  که ميهمان ويژه اين نشست بود ضمن تشريح روند تهيه ، تصويب و ابلاغ نقشه راه معدن يادآورشد که براي نيل به اين مهم ، نزديک به هزارنفرساعت کارکارشناسي با حضور تمام تشکل ­ها، دستگاه ­ها و نهادهاي دولتي و عمومي، دانشگاه­ ها، و صاحب نظران انجام گرفته است و وزارت صمت و مجلس هم مصمم به اجراي آن هستند. داريوش اسماعيلي، در بخشي از سخنان خود نيز به اهميت سازمان نظام مهندسي معدن اشاره کرد و تهيه برنامه و نقشه 6 ساله براي اين سازمان را از جمله کارهاي در دست اقدام در اين دوره دانست. لزوم توجه به اعضاي سازمان، نظارت بر امور حرفه ­اي ، گسترش فعاليت­ هاي سازمان و تعامل سازنده سازمان با وزارت صمت از ديگر مواردي بود که دکتر اسماعيلي به عنوان برنامه­ هاي آتي نظام برشمرد و خبر از برگزاري يک همايش با حضور بزرگان و صاحب­ نظران بخش معدن براي توسعه فعاليت­ هاي سازمان نظام مهندسي معدن داد.    

 

                       امور روابط عمومي سازمان

 

                                                                                                                  

   

امور رفاهي سازمان
معرفي سازمان هاي ارائه کننده خدمات رفاهي به اعضا سازمان نظام مهندسي معدن کشور
تاريخ درج:
بانکهاي مرتبط

آدرس سازمان مرکزي:
تهران - خيابان استاد نجات الهي- خيابان اراک - پلاک 60
کد پستي:   1598943713
تلفن:   88854656, 88854676, 88854686         نمابر:88854636
ايميل : imeo@ime.org.ir