امروز : چهارشنبه 1 اسفند 1397


    logo-samandehi

جستجو

سرود سازمان نظام مهندسي معدن

فايل صوتي

 

فايل تصويري

2018_8_6_12_636691541893125000

  متقاضيان و بهره برداران محترم معادن، درخواست خود را به صورت آنلاين ارائه نمايند و سامانه با درنظر گرفتن نوبت، به طور تصادفي، افراد واجد شرايط را به متقاضي معرفي مي کند
دسترسي به سايت استانها
ورود به بانک‌هاي اطلاعاتي
کلمه کاربری
کلمه رمز


ثبت نام در پايگاه اعضاء


خبرنامه ي سازمان نظام مهندسي معدن


بازديدکنندگان سايت: 4949473 نفر
خبر- در سازمان

در اين جلسه موضوعات مرتبط با تفاهم نامه تدوين ضوابط و معيارهاي فني فيمابين سازمان و وزارت، مسئوليت کميته طرح ها (اکتشاف و استخراج)، نظارت بر معادن، اصلاح دستورالعمل انتخابات هيئت مديره سازمان هاي نظام مهندسي معدن و تشکيل مستمر کميته تدوين دستورالعمل ها مورد بررسي و بحث قرار گرفت.


 دومين نمايشگاه بين‌المللي اکتشافات مواد معدني امروز، دوشنبه هشتم بهمن ماه در محل هتل المپيک تهران آغاز به کار کرد.


رياست سازمان در نشست هم انديشي تشکل هاي معدني و صنايع معدني که در محل سالن همايش ايميدرو در روز چهارشنبه مورخ سوم بهمن ماه ۹۷ برگزار گرديد، از  نقشه راه معدن و انقلاب معدني سخن گفت.


اين تفاهم نامه در جلسه روز سه شنبه، بيست و پنجم دي ماه سال جاري در محل سازمان نقشه برداري کشور از جانب دکتر اسماعيلي، رياست سازمان به مهندس شفيعي، رياست سازمان نقشه برداري کشور پيشنهاد شد.

آرشيو


مراسم قدرداني از زحمات مهندس نادعلي اسماعيلي و معارفه دکتر داريوش اسماعيلي، رئيس سازمان نظام مهندسي معدن ايران، بعداز ظهر روز شنبه مورخ 19 آبان ماه 1397 در محل اتاق بازرگاني ، صنايع و معادن ايران با حضور دکتر رضارحماني، وزير صنعت، معدن و تجارت و معاونان ايشان  برگزار شد.

<

مراسم قدرداني از زحمات مهندس نادعلي اسماعيلي و معارفه دکتر داريوش اسماعيلي، رئيس سازمان نظام مهندسي معدن ايران با حضور وزير صنعت, معدن و تجارت برگزارشد.

 

مراسم قدرداني از زحمات مهندس نادعلي اسماعيلي و معارفه دکتر داريوش اسماعيلي، رئيس سازمان نظام مهندسي معدن ايران، بعداز ظهر روز شنبه مورخ 19 آبان ماه 1397 در محل اتاق بازرگاني ، صنايع و معادن ايران با حضور دکتر رضا رحماني، وزير صنعت، معدن و تجارت و معاونان ايشان  برگزار شد.

  در اين مراسم که جمعي از نمايندگان مجلس شوراي اسلامي، معاون و مديران کل امور معادن و صنايع معدني وزات صمت و رئيس سازمان زمين شناسي و اکتشافات معدني کشور ،اساتيد دانشگاه­ ها، اعضاي شوراي مرکزي و رؤساي سازمان هاي استان ها، روساي تشکل ها و مديران و فعالان بخش معدن در آن شرکت داشتند، از زحمات مهندس اسماعيلي، رئيس پيشين سازمان قدرداني شد و حکم دکتر اسماعيلي، به عنوان رئيس سازمان نظام مهندسي معدن ايران توسط وزير صنعت, معدن و تجارت به ايشان تقديم شد. طبق قانون رئيس سازمان نظام مهندسي معدن ايران به پيشنهاد وزير و با حکم رئيس جمهور، از بين اعضاي منتخب شوراي مرکزي براي يک دوره سه ساله منصوب مي شود.

  در اين مراسم، ابتدا مهندس سهراب قشقايي، نماينده دوره هاي پيشين مجلس که در زمان حضور در مجلس نقش مهمي در تصويب قانون نظام مهندسي معدن و تاسيس آن داشت، مطالبي را در خصوص نحوه و هدف از تشکيل چنين سازماني بيان کرد.  سپس مهندس اسماعيلي، با تشريح اهم اقدامات صورت گرفته در دوره پنجم، براي رئيس و ارکان سازمان در دوره ششم آرزوي موفقيت کرد و خواستار توسعه همکاري با صندوق بيمه سرمايه ­گذاري فعاليت هاي معدني و همچنين ارتقا آموزش­ هاي مربوط به اعضا شد. در ادامه، دکتر اسماعيلي ، ضمن قدرداني از زحمات روساي اين سازمان در ادوار گذشته، تدوين برنامه و نقشه راه 6 ساله براي سازمان، هوشمند سازي فعاليت هاي قابل ارائه توسط سازمان به منظور شفاف سازي و جلوگيري از فساد اداري و بازنگري در قانون نظام مهندسي و آيين نامه اجرايي آن را از مهم ­ترين برنامه ­هاي سازمان در دوره ششم دانست و ابراز اميدواري کرد از تجارب صاجب نظران براي اجرايي شدن اين مهم حداکثر بهره برده شود.

دکتر رحماني، نيز به عنوان سخنران ويژه اين مراسم،  از مجموعه نظام مهندسي معدن خواست تا پتانسيل ها و ظرفيت هاي خود را در توسعه بخش معدن کشور به­ کارگيرد و بخش هاي مختلف متولي اين حوزه، هماهنگ باهم و در جهت بهبود و رونق فضاي کسب و کار ، موجبات رشد و ظهور معادن بزرگ مقياس را در آينده اي نزديک رقم زنند تا جهش و انقلابي در اين حوزه به وجود آيد.ايشان با اشاره به فرمايشات مقام معظم رهبري، تحقق اين مهم را بدون داشتن برنامه اجرايي ناممکن دانست و وجود نقشه راه معدن و صنايع معدني را يک نقطه اميد در جهت حرکت مدون و برنامه ­ريزي شده به سوي توسعه معادن و صنايع معدني کشور دانست.

لازم به ذکر است طبق قانون، رئيس سازمان نظام مهندسي معدن ايران به پيشنهاد وزير و با حکم رئيس جمهور، از بين اعضاي منتخب شوراي مرکزي براي يک دوره سه ساله منصوب مي شود.

 

                               امور روابط عمومي سازمان                                                  

<
امور رفاهي سازمان
معرفي سازمان هاي ارائه کننده خدمات رفاهي به اعضا سازمان نظام مهندسي معدن کشور
تاريخ درج:
بانکهاي مرتبط

آدرس سازمان مرکزي:
تهران - خيابان استاد نجات الهي- خيابان اراک - پلاک 60
کد پستي:   1598943713
تلفن:   88854656, 88854676, 88854686         نمابر:88854636
ايميل : imeo@ime.org.ir