امروز : چهارشنبه 1 اسفند 1397


    logo-samandehi

جستجو

سرود سازمان نظام مهندسي معدن

فايل صوتي

 

فايل تصويري

2018_8_6_12_636691541893125000

  متقاضيان و بهره برداران محترم معادن، درخواست خود را به صورت آنلاين ارائه نمايند و سامانه با درنظر گرفتن نوبت، به طور تصادفي، افراد واجد شرايط را به متقاضي معرفي مي کند
دسترسي به سايت استانها
ورود به بانک‌هاي اطلاعاتي
کلمه کاربری
کلمه رمز


ثبت نام در پايگاه اعضاء


خبرنامه ي سازمان نظام مهندسي معدن


بازديدکنندگان سايت: 4949738 نفر
خبر- در سازمان

در اين جلسه موضوعات مرتبط با تفاهم نامه تدوين ضوابط و معيارهاي فني فيمابين سازمان و وزارت، مسئوليت کميته طرح ها (اکتشاف و استخراج)، نظارت بر معادن، اصلاح دستورالعمل انتخابات هيئت مديره سازمان هاي نظام مهندسي معدن و تشکيل مستمر کميته تدوين دستورالعمل ها مورد بررسي و بحث قرار گرفت.


 دومين نمايشگاه بين‌المللي اکتشافات مواد معدني امروز، دوشنبه هشتم بهمن ماه در محل هتل المپيک تهران آغاز به کار کرد.


رياست سازمان در نشست هم انديشي تشکل هاي معدني و صنايع معدني که در محل سالن همايش ايميدرو در روز چهارشنبه مورخ سوم بهمن ماه ۹۷ برگزار گرديد، از  نقشه راه معدن و انقلاب معدني سخن گفت.


اين تفاهم نامه در جلسه روز سه شنبه، بيست و پنجم دي ماه سال جاري در محل سازمان نقشه برداري کشور از جانب دکتر اسماعيلي، رياست سازمان به مهندس شفيعي، رياست سازمان نقشه برداري کشور پيشنهاد شد.

آرشيو


بررسي مسائل و مشکلات بخش معدن در استان خراسان رضوي درديدار رئيس سازمان نظام مهندسي معدن ايران با سرپرست استانداري خراسان رضوي ؛ روز چهارشنبه مورخ 5 دي ماه 1397

 

جلسه مشترک دکتر اسماعيلي،رئيس سازمان نظام مهندسي معدن ايران  و مهندس ميرزايي، سرپرست استانداري خراسان رضوي ظهر روز چهارشنبه مورخ 5 دي ماه 1397 در محل اين استانداري برگزارشد. در اين ديدار که اعضاي هيئت مديره سازمان استان خراسان رضوي نيز حضور داشتند، دکتر اسماعيلي،  استان خراسان رضوي را حائز بيشترين ظرفيت جذب سرمايه گذاري در بخش معدن دانست و ضمن بيان مسائل و مشکلات حوزه معدن و صنايع معدني در استان، صيانت از معادن و صنايع وابسته به آن را مطرح و از عدم استفاده از مسئول فني در برخي معادن استان ابراز ناراحتي کرد و خواستار همکاري بيشتر نهادهاي مسئول در اين زمينه شد.

                                         روابط عمومي سازمان

امور رفاهي سازمان
معرفي سازمان هاي ارائه کننده خدمات رفاهي به اعضا سازمان نظام مهندسي معدن کشور
تاريخ درج:
بانکهاي مرتبط

آدرس سازمان مرکزي:
تهران - خيابان استاد نجات الهي- خيابان اراک - پلاک 60
کد پستي:   1598943713
تلفن:   88854656, 88854676, 88854686         نمابر:88854636
ايميل : imeo@ime.org.ir