امروز : سه‌شنبه 8 مهر 1393دسترسي به سايت استانها
ورود به بانک‌هاي اطلاعاتي
کلمه کاربری
کلمه رمز


ثبت نام در پايگاه اعضاء

بازديدکنندگان سايت: 297565 نفر
  • سومين نمايشگاه سالانه معدن و صنايع معدني ايران

  • نظام مهندسي معدن ايران

  • نظام مهندسي معدن ايران

اخبار سومين همايش و نمايشگاه فرصتهاي سرمايه گذاري در معدن و صنايع معدني
رييس سازمان نظام مهندسي معدن کشور در گفت‌وگو با «تعادل»: افزايش بهره‌وري در معادن و ساير بخش‌هاي صنعتي کشور راهکار برون‌رفت از چالش‌هايي همچون کمبود نقدينگي و سرمايه در گردش، کاهش قيمت تمام شده و ارتقاي کيفي محصولات محسوب مي‌شود. اگرچه افزايش بهره‌وري در معادن در ايران هيچ سازمان متولي ندارد اما نظام مهندسي معدن با تدوين و نظارت بر ضوابط و معيارهاي فني تا اندازه‌يي در بهبود فعاليت معادن و افزايش بهره‌وري آنها نقش دارد. سازمان نظام مهندسي معدن ايران اکنون داراي 30هزار عضو رسمي در سراسر کشور است که هر يک پس از گذراندن دوره‌هاي تخصصي و اخذ رتبه و پروانه اشتغال در پست‌هاي مختلف به عنوان مشاور، مسوول فني، کارشناس و... فعاليت دارند. با اين اوصاف صاحبان معادن مهندسان را به حياط خلوت خود راه نمي‌دهند و معادن مهم‌ترين ضوابط نظام مهندسي را اجرا نمي‌کنند. اين درحالي است که اجراي ضوابط فني، به سود صاحبان معادن است در ادامه گفت‌وگوي ما با هرمز ناصرنيا، رييس سازمان نظام مهندسي معدن ايران را مي‌خوانيد.

کارگاه هاي آموزشي که در سومين نمايشگاه و همايش فرصت هاي سرمايه گذاري در معدن و صنايع معدني و پنجمين کنفرانس مهندسي معدن به شرح زير مي باشد:

علت اينکه ايران در فرآوري محصولات معدني در جايگاه پاييني قرار دارد اين است که بخش خصوصي با ايده‌ها و فن‌آوري‌هاي جديد آن طور که بايد آشنا نيست يا اين که فناوران نتوانسته‌اند ارتباطات خوبي با بخش خصوصي برقرار کنند.

تهران - ايرنا - يک کارشناس بخش معدن معتقد است: تعامل ضعيف سازمان هاي منابع طبيعي و محيط زيست از عوامل تضعيف بخش معدن کشور محسوب مي شود و نگرش مثبتي براي سرمايه گذاري در اين بخش ندارند.

«تعادل» بررسي مي‌کند اقتصاد ايران در تلاش براي ايجاد تنوع در توليد محصولات صنعتي و خروج از روند تک محصولي اقتصاد مبتني بر نفت است. در اين راستا معادن يکي از اولويت‌هاي سرمايه‌گذاري شناسايي شده‌اند اما اين بخش دچار مشکلات و چالش‌هايي بيش از بخش صنعت کشور است. نبود تجهيزات و فناوري‌هاي کافي براي فرآوري محصولات معدني و پرهيز از خام‌فروشي، افزايش حقوق دولتي معادن و تعامل نامناسب سازمان‌ها منابع طبيعي و محيط زيست با سرمايه‌گذاران معدني موجب شده که شرکت‌هاي معدني با آنکه در چند دوره متوالي سودآورترين شرکت‌هاي ايراني معرفي شده بودند اکنون سرمايه‌گذاران ديگر انگيزه کافي براي حضور در معادن نداشته باشند. شايد پيگيري يک رويکرد تخصصي در بخش معدن و ايجاد وزارتخانه‌يي جديد براي توسعه معادن ايران راهگشاي اقتصاد مبتني بر معادن باشد.

سومين نمايشگاه سالانه معدن و صنايع معدني ايران، سومين همايش فرصت هاي سرمايه گذاري در معدن و صنايع معدني ايران و پنجمين کنفرانس مهندسي معدن در قالب MINEX 2014 بطور همزمان در مهرماه 93 برگزار خواهد شد.

فولاد نيوز: سومين نمايشگاه سالانه معدن و صنايع معدني ايران، سومين همايش فرصت هاي سرمايه گذاري در معدن و صنايع معدني ايران و پنجمين کنفرانس مهندسي معدن در قالب MINEX 2014 بطور همزمان در مهر 93 برگزار خواهد شد.

سيستان و بلوچستان، استاني جوان در فعاليت‌هاي معدني و بايد از همه متخصصان در اين زمينه کمک بگيريم و در اين راستا، استفاده از يافته‌ها و تحقيقات پژوهشي اساتيد و دانشجويان مي‌ تواند در انجام بهتر فعاليت‌هاي معدني استان کمک شاياني به فعالان اين بخش کند.

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: سياست اساسي دولت يازدهم، وزارت صنعت، معدن و تجارت و ايميدرو بر پايه سرمايه‌گذاري و توسعه کشور در حوزه معدن و صنايع معدني نهاده شده است.

سومين نمايشگاه و همايش فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري در معدن و صنايع معدني در تاريخ 22 الي 24 مهر در تهران برگزار مي‌شود.

سومين نمايشگاه سالانه معدن و صنايع معدني ايران، سومين همايش فرصت هاي سرمايه گذاري در معدن و صنايع معدني ايران و پنجمين کنفرانس مهندسي معدن در قالب MINEX 2014 بطور همزمان در مهرماه 93 برگزار خواهد شد.

تهران -ايرنا - سومين همايش فرصت هاي سرمايه گذاري در معدن و صنايع معدني ايران همراه با سومين نمايشگاه سالانه در اين زمينه و پنجمين کنفرانس مهندسي معدن 22 مهرماه امسال در تهران گشايش مي يابد.

تمديد مهلت ثبت نام در پنجمين کنفرانس مهندسي معدن ايران

سومين نمايشگاه و همايش فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري در معدن و صنايع معدني در تاريخ 22 الي 24 مهر در تهران برگزار مي‌شود.

دريافت اطلاعات مربوط به پنجمين کنفرانس مهندسي معدن

محبوبه ناطق - گروه معدن: پنجمين کنفرانس مهندسي معدن قرار است به همراه سومين همايش و نمايشگاه فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري در معدن و صنايع معدني در مهرماه برگزار شود. اين کنفرانس که هر ۲ سال يکبار برگزار مي‌شود، مي‌تواند فرصت مناسبي پيش روي مديران صنعتي، صاحبان معادن و صنايع معدني و استادان و دانشجويان در اين رشته قرار دهد. در حقيقت اين کنفرانس در حوزه معدني‌ها، مهم‌ترين اتفاق سال به شمار مي‌رود. به همين دليل گفت‌وگويي با دکتر خالصي مديرگروه فرآوري دانشگاه تربيت مدرس تهران و رييس کميته علمي کنفرانس مهندسي معدن ايران در خصوص ماهيت و چگونگي برگزاري اين کنفرانس و همچنين دکتر محمدرضا مقدم دبير اجرايي همايش و نمايشگاه فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري انجام داديم که مي‌خوانيد.


تهران - ايرنا - رئيس سازمان نظام مهندسي ايران از برگزاري سومين همايش فرصت هاي سرمايه گذاري در معدن و صنايع معدني ايران در روزهاي 22 تا 24 مهرماه سال جاري در مصلي امام خميني (ره) تهران خبر داد.

رييس انجمن علمي مهندسي معدن ايران:تجاري سازي مقالات علمي از جمله اهداف برگزاري پنجمين کنفرانس علمي مهندسي معدن همزمان با نمايشگاه فرصت هاي سرمايه گذاري معدن و صنايع معدني است.

در روز دوم برگزاري "دومين همايش و نمايشگاه فرصت هاي سرمايه گذاري در معدن و صنايع معدني" ميزگردي با عنوان "معرفي روش هاي تامين منابع مالي - روش هاي بازاريابي - فرصت يابي و مشوق هاي سرمايه گذاري خارجي در فعاليت هاي معدني" از ساعت 10 تا 12 به مديريت سازمان سزمايه گذاري و کمک هاي اقتصادي و فني ايران(وزارت امور اقتصادي و دارايي) تشکيل شد.

آرشيو
خبر- در سازمان
در حاشيه دومين کنگره ملي زغالسنگ که از تاريخ 93/6/5 در کرمان برگزار شد، آقاي هرمزناصرنيا رييس سازمان، از سازمان نظام مهندسي معدن استان کرمان بازديد کرد.

در تاريخ 93/5/29 آقاي هرمزناصرنيا رئيس سازمان به اتفاق آقايان ابوالفتح اصغري، جواد اسکندري و اکبر ابراهيمي به سنندج عزيمت کرده و از فعاليت هاي سازمان نظام مهندسي معدن استان کردستان بازديد کردند.

آقاي دکتر رياحي مشاور وزير صنعت، معدن و تجارت و دبير شوراهاي مشورتي وزارت روز پنجشنبه، دوم مراد 1393 در جلسه شوراي مرکزي سازمان حضور يافت.

در اين نشست که صبح روز دوشنبه مورخ 93/04/09 با حضور جمع کثيري از خبرگزاري‌ها و روزنامه هاي اقتصادي کشور برگزار شد، هرمز ناصرنيا، رئيس سازمان نظام مهندسي معدن ايران، ضمن معرفي اجمالي سازمان فعاليت ها و عملکرد اين نهاد را در سال 93 تشريح کرد...

اولين سمينار مسئولان آموزش سازمان هاي نظام مهندسي معدن استانها، 20 و 21 خردادماه سال جاري در تهران برگزار شد...

با حضور رييس سازمان نظام مهندسي معدن و نمايندگان شوراي مرکزي در محل سازمان نظام مهندسي معدن استان يزد انجام شد.

به نقل از روابط عمومي و امور بين الملل سازمان نظام مهندسي معدن، در پي حادثه انفجار معدن زغال سنگ در کشور ترکيه و تلفات زياد ناشي از آن، رييس سازمان نظام مهندسي معدن مراتب همدردي اين نهاد را به سفير ترکيه و مقامات ذيربط اعلام کرد. براي مشاهده متن نامه بر روي تيتر خبر کليک کنيد.

صبح روزسه شنبه مورخ 9/2/1393، دو تفاهم نامه همکاري يکي بين سازمان نظام مهندسي معدن و سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدن (ايميدرو) و ديگري في مابين صندوق بيمه سرمايه گذاري فعاليتهاي معدني و سازمان نظام مهندسي معدن با حضور روسا و معاونان طرفين و اصحاب رسانه به امضا رسيد.

اعضاي شوراي انتظامي نظام مهندسي معدن(آقايان رحمتي, خاکزاد, وکيل, ايرواني و خزايي) در تاريخ هاي 3 و 4 ارديبهشت سال جاري در محل سازمان نظام مهندسي معدن استان آذربايجان غربي تشکيل جلسه دادند.

تعرفه هزبنه هاي عمليات اکتشافي در سال 1393 جهت منظور نمودن در طرح هاي اکتشافي و گزارش هاي پاياني عمليات طي نامه شماره281622/60 مورخ 28/12/1393 وزارت صنعت, معدن و تجارت به شرح 4 جدول پيوست ابلاغ شده است.

مهندس شمس الدين سياسي راد، معاون فني سازمان نظام مهندسي معدن ايران به سمت مديريت دفتر پژوهش و فناوري سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني منصوب شد. مهندس ناصرنيا طي پيامي اين انتصاب را به ايشان تبريک گفت.

مهندس نعمت زاده وزير صنعت،معدن و تجارت، دکتر سرقيني معاون امور معادن و صنايع معدني وزارت صنعت، معدن و تجارت و هيئت همراه روز پنجشنبه 15 اسفند ماه سال جاري، از بخش هاي مختلف ساختمان اداري سازمان نظام مهندسي معدن استان يزد بازديد کرده و با معماري کم نظير اين ساختمان آشنا شدند.

مهندس شمس الدين سياسي راد معاون فني سازمان در تاريخ شنبه 17/12/92با حضور در برنامه زنده طلوع از شبکه چهار، موضوع الزامات توسعه پايدار در توسعه معدني کشور را مورد بررسي قرار داد.
مراسم افتتاح ساختمان سازمان نظام مهندسي يزد؛ روز سه شنبه مورخ 6/12/92 با حضور نماينده محترم ولي فقيه و امام جمعه شهرستان يزد؛ رئيس سازمان نظام مهندسي معدن ايران و مسولان و مقامات وزارت صنعت معدن و تجارت و مسولان و مقامات استاني برگزار شد.
پيام مهندس ناصرنيا؛ رئيس سازمان نظام مهندسي معدن ايران به مناسبت فرا رسيدن روز ملي مهندسي

سازمان بسج مهندسين صنعتي کشور به مناسبت بزرگداشت روز ملي مهندسي مراسمي را در وزاتخانه ها و سازمان هاي مرتبط برگزار کرد. در همين راستا بسيج وزارت صنعت، معدن و تجارت نيز مراسم گراميداشت روز ملي مهندسي را در محل ساختمان اين وزارت خانه با حضور برخي از مسئولان برگزارکرد.

نشست مشترک اعضاي هيئت مديره انجمن زمين شناسي ايران با رئيس و جمعي از مسئولان سازمان نظام مهندسي معدن در سازمان نظام مهندسي معدن، روز دوشنبه مورخ 21/11/92 برگزار شد...

مهندس سياسي راد طي حکمي از سوي رييس سازمان به سمت معاون فني سازمان نظام مهندسي معدن ايران منصوب شد.

به موجب حکمي که از سوي قوه قضائيه صادرشده آقاي حميد رحمتي به عنوان نماينده قوه قضائيه در شوراي انتظامي نظام مهندسي معدن معرفي شده است.

اعضاي شوراي مرکزي سازمان نظام مهندسي معدن روز 17 آذر 1392 با مهندس نعمت زاده وزير صنعت، معدن و تجارت ديدار کردند.

آرشيو
خبر- در ايران
علت اينکه ايران در فرآوري محصولات معدني در جايگاه پاييني قرار دارد اين است که بخش خصوصي با ايده‌ها و فن‌آوري‌هاي جديد آن طور که بايد آشنا نيست يا اين که فناوران نتوانسته‌اند ارتباطات خوبي با بخش خصوصي برقرار کنند...

محمدرضا صادقي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بيرجند اظهار داشت: وجود معدن در زيرکوه سبب ايجاد اشتغال و درآمدزايي در اين شهرستان شده است...

عضو شوراي مرکزي نظام مهندسي معدن با تاکيد بر اينکه نگرش ها نسبت به سرمايه گذاري در بخش معدن بايد مثبت شود، گفت: افزايش حقوق دولتي معادن بايد متناسب با قيمت هاي جهاني مواد معدني باشد...

تحريم‌هاي روسيه فرصت مناسبي براي استفاده از بازار اين کشور به خصوص صادرات سنگ ساختماني بوجود آورده چراکه روسيه واردکننده بزرگ سنگ‌هاي ساختماني است...

سومين نمايشگاه سالانه معدن و صنايع معدني ايران، سومين همايش فرصت هاي سرمايه گذاري در معدن و صنايع معدني ايران و پنجمين کنفرانس مهندسي معدن در قالب MINEX 2014 بطور همزمان در مهر 93 برگزار خواهد شد...

وزير صنعت، معدن و تجارت در نشست با واحدهاي توليد کننده سنگ آهن با تاکيد بر ضرورت فعاليت اين واحدها در تکميل زنجيره توليد تا استحصال فولاد، اظهار اميدواري کرد که با فعاليت بيشتر کمبودها جبران شده و به اهداف تعيين شده دست پيدا کنيم...

معاون امور معادن وصنايع معدني ايران گفت:‌ آنچه که در بخش معدني در دولت يازدهم هدف گذاري شده است ؛ اکتشافات معدني سيستماتيک بوده که اين مهم با کمک بخش خصوصي و سرمايه گذاران داخلي و خارجي رخ مي دهد...

هرمز ناصرنيا روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار اقتصادي ايرنا، اظهار داشت: بررسي هاي صورت گرفته در معادن استانها نشان مي دهد، شماري از معادن يا فاقد مسئول ايمني هستند و يا فرد متصدي اين امر، فاقد صلاحيت هاي تعريف شده در قانون است...

به گزارش خبرگزاري فارس ، برنامه علمي – تخصصي «دانه» که هر هفته پنجشنبه روي آنتن شبکه چهار مي‌رود، هفته گذشته ميزبان محمود احمد زاده هروي استاد دانشگاه در رشته معدن و زمين شناسي بود...

يک عضو هيأت رئيسه کميسيون عمران مجلس گفت: امروز در بخش معدن با خام فروشي چوب حراج به دارايي‌هاي خدادادي مي‌زنيم...

يک کارشناس بخش معدن در گفت‌گو با خبرنگار ماين نيوز درباره عملکرد سازمان نظام مهندسي معدن اظهار کرد: هرچند سازمان نظام مهندسي عملکرد خوبي در بخش معدن داشته است اما متاسفانه در برخي از موارد عملکرد اين سازمان باعث جلوگيري از فعاليت فعالان معدني مي‌شود...

کنفرانس علوم معدني از 11/06/93 تا 12/06/93 در مازندران برگزار شد...

سيدکريم حري امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان از انتخاب مدير عامل جديد شرکت توسعه معادن روي ايران خبر داد و اظهار داشت: وي از فردا کار خود را در اين شرکت آغاز مي‌کند...

وزارت صنعت، معدن وتجارت در 4 ماهه منتهي به تير امسال 209 فقره پروانه بهره برداري معدني در سراسر کشور صادر کرده است...

مهندس سيد نعمت اله حقيقي، معاون برنامه ريزي سازمان نظام مهندسي معدن ايران به سمت رييس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبي منصوب شد. مهندس ناصرنيا طي پيامي اين انتصاب را به ايشان تبريک گفت.

نشست تخصصي بازار کار با موضوع راهکارهاي اشتغال و کارآفريني براي فارغ التحصيلان رشته هاي مرتبط با معدن با حضور مهندس هرمز ناصرنيا، رئيس سازمان نظام مهندسي معدن و مهندس کاظم حسيني رئيس مرکز بازار کار در مرکز اطلاع رساني بازار کار جهاد دانشگاهي برگزار شد...

تهران - ايرنا - رئيس سازمان نظام مهندسي ايران از برگزاري سومين همايش فرصت هاي سرمايه گذاري در معدن و صنايع معدني ايران در روزهاي 22 تا 24 مهرماه سال جاري در مصلي امام خميني (ره) تهران خبر داد.

سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران شرايط ارايه تسهيلات تا 80درصد از ارزش ماشين آلات معدني را فراهم کرد...

به گزارش ايرنا، ˈجعفر سرقينيˈ روز پنج شنبه در پنجمين نشست شوراي استاني گفت گوي دولت و بخش خصوصي در استانداري کرمان افزود: زنجيره توليد در کشور ما معيوب است بطوري که سال گذشته 23 ميليون تن سنگ معدني صادر کرديم و اکنون با 8.5 ميليون تن کمبود گندله مواجه هستيم...

شاخص قيمت توليد کننده کل بخش معدن در زمستان 1392 به 743.1 رسيد که درصد تغييرات آن نسبت به فصل مشابه سال قبل از آن 22.6 درصد بوده است...

آرشيو
خبر- در جهان
پنج کارگري که بر اثر زمين‌لرزه در عمق 500 متري يک معدن در بوسني محبوس شده بودند، جان باختند...

تحقيقات «صلح سبز» نشان مي‌دهد يک معدن زغال‌سنگ در چين سومين رودخانه بزرگ آسيا را مورد تهاجم و تاخت و تاز قرار داده است...

گزارش رسانه‌هاي داخلي نيکاراگوئه حاکي از آن است که بر اثر ريزش آوار در يکي از معادن طلاي اين کشور دست‌کم 25 نفر داخل آن حبس شدند...

غول معدني بي‌اچ پي بيليتون حدود شش درصد از نيروي کار خود در واحد پامپا نورته شيلي که شامل معادن مس اسپنسه و سرو کلرادو مي‌شود را به دليل افزايش هزينه‌ها و کاهش عيار سنگهاي معدني اخراج مي‌کند...

تصاوير ضبط شده توسط دوربين هاي نظارتي در معدن زغالسنگ سوما در غرب ترکيه که اخيرا انفجار در آن سيصد و يک قرباني گرفت، نشان مي دهد که چند روز قبل از اين فاجعه دو مورد آتش سوزي در اين معدن اتفاق افتاده بود...

مقامات اندونزي روز جمعه از کشته شدن نه معدنچي بر اثر رانش زمين در شرق اين کشور خبر دادند. يک مقام گروه امداد و نجات اندونزي اعلام کرد در پي رانش زمين در نزديکي روستايي در استان پاپوا نه معدنچي جان خود را از دست دادند و چهار تن ديگر ناپديد شدند...

به گزارش خبرگزاري مهر به نقل از خبرگزاري فرانسه، نشت گاز موجب انفجار در داخل يک معدن زغال سنگ در شرق اوکراين شد که طي آن 7 نفر کشته و 2 نفر ناپديد شدند...

نشت گاز در معدني در شمالي غربي چين دو قرباني گرفت و شش نفر را راهي بيمارستان کرد...

دولت سودان در سه ماه نخست امسال هجده تن طلا صادر کرد.به گزارش شبکه تلويزيوني الميادين، صادرات طلا از سودان در مدت مشابه پارسال فقط هفت تن بود...

لهستان براي جايگزين کردن گاز طبيعي روسيه، به سوي استخراج و استفاده بيشتر از معادن زغال سنگ مي رود. به گزارش شبکه تلويزيوني سي ان ان، در حالي که اروپا با نگراني تحولات اوکراين را دنبال مي کند، از قطع شدن تامين گاز طبيعي روسيه نيز بيم دارد...

در پي وقوع انفجار در يکي از معادن ذغال سنگ در چين ، دست‌کم 22 تن جان خود را از دست دادند. در اين حادثه که عصر روز گذشته در جنوب غرب اين کشور اتقاق افتاد 22 تن از کارگران مشغول به کار در اين معدن کشته شدند...

به گزارش خبرگزاري آريا ، درپي حادثه جاري شدن سيل در يکي از معادن استان شمال هبي چين يکي از کارگران اين معدن کشته و پنج نفر ديگر از آنان محبوس شدند...

يک معدن چي که در حادثه تخريب معدن در شيلي جان سالم بدر برده است، با معدن چيان ترکيه اي ابراز همدردي کرد...

به گزارش گروه بين الملل خبرگزاري تسنيم به نقل از خبرگزاري آناتولي ترکيه، "خليل مازيجي اوغلو" رئيس کميسيون انرژي در پارلمان ترکيه امروز شنبه اعلام کرد که دولت ترکيه فعاليت کاري 3.180 معدن را به دلايل مختلف متوقف کرد.

اين انفجار در عمق 1600 متري زمين روي داده و هم اکنون بيش از 500 معدنچي در عمق اين معدن به دليل قطعي برق با مشکل کمبود اکسيژن و مسموميت احتمالي با گاز مونواکسيد کربن روبرو هستند.

تهران - ايرنا - وزير انرژي ترکيه بامداد چهارشنبه تاييد کرد بر اثر فرو ريختن يک معدن ذغال سنگ بر اثر وقوع انفجار ، در منطقه سوما در استان «مانيسا» در غرب ترکيه، دست کم 166 معدنچي کشته شده اند.

سنتراليا، نام شهري در ايالت پنسيلوانياي آمريکا است که تا سال 1962 ميلادي حمعيت بالايي در اين شهر زندگي مي کردند...

لي کچيانگ نخست وزير چين امروز يکشنبه اظهار داشت اختلافاتي که بر سر سرمايه گذاري هاي چين در آفريقا وجود دارد يکي ديگر از نشانه هاي بحران رشد اقتصادي است...

به گزارش خبرگزاري رويترز از ˈبوگوتاˈ، معدن طلا در شهر ˈاستاندر دل کوئيليچائوˈ استان جنوب غربي ˈکائوکاˈ شامگاه چهارشنبه در حاليکه کارگران مشغول کار در آن بودند، ريزش کرد...

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت براي سرمايه گذاري مشترک اکتشافي در استخراج و فرآوري معادن بوکسيت به مقامات قزاقستان پيشنهاد داد.

آرشيو
جستجو در پايگاه
جستجو

سومين نمايشگاه سالانه معدن و صنايع معدني ايران


تلفن: 02142303 داخلي332


اطلاعيه ها
پيرو دستورالعمل¬ها و ابلاغيه¬هاي قبلي، مقتضي است در موارد بروز حادثه منجر به فوت در معادن، اقدامات زير انجام شود.

وفق بند پ ماده 31 قانون نظام مهندسي معدن" تاسيس هرگونه موسسه، دفتر يا محل کسب و پيشه براي انجام خدمات فني بدون داشتن مدرک صلاحيت مربوط" تخلف از قانون محسوب مي¬شود

ابلاغيه معاون امور معادن صنايع معدني وزارت صنعت، معدن و تجارت در خصوص چگونگي اجراي مجازات انتظامي کارورزان عضو سازمان

يک شرکت اکتشافي - معدني جهت تکميل کادر نظارتي و اکتشافي خود در يک پروژه معدني در استان يزد نياز به جذب مهندس معدن و کارشناس زمين شناسي دارد.

اين تفاهم نامه در تاريخ 9/3/11393 في مابين سازمان نظام مهندسي معدن ايران و وزارت صنعت، معدن و تجارت منعقد شد. براي دريافت متن تفاهم نامه، شيوه نامه و فرم ها کليک کنيد.

عدد پايه p امسال 43 هزار تومان اعلام شد

در جدول شماره 4-1 دستورالعمل صدور پروانه اشتغال، در رديف هاي 13 و 15 اصلاحاتي انجام شد....

مقرر شد به ازاي هر برنامه بازديد گروهي( يک يا چند روزه) که توسط سازمان استان ترتيب داده مي­شود، 25/0 امتياز و تا سقف1 امتياز در بخش خدمات برجسته براي صدور پروانه اشتغال منظور شود.

رييس سازمان نظام مهندسي معدن بخشنامه کرد:طبق مصوبه مورخ 18 اسفندماه 1392 کميته تدوين دستورالعمل ها مقرر شد...

رييس سازمان نظام مهندسي معدن بخشنامه کرد: با توجه به اين که بعضي از اعضاي سازمان چندين سال است که حق عضويت خود را پرداخت نکرده اند، مقتضي است در مورد دريافت حق عضويت سخت گيري بيشتري اجرا شود.

‌براي افرادي که تا کنون موفق به ثبت نام نشدند مهلت ثبت نام اين دوره تا تاريخ 7/12/92 تمديد شد.

سازمان نظام مهندسي معدن ايران آمادگي خود را براي ارايه خدمات مرتبط با استانداردهاي ملي، خارجي و بين المللي (ايزو) معدنکاري و صنايع معدني به کليه کاربران حقيقي و حقوقي دست اندرکار فعاليت هاي معدني اعلام مي دارد.

سازمان نظام مهندسي معدن در نظر دارد دوره آموزش مجازي سنجش از دور را در بهمن ماه سال جاري برگزار نمايد.

سازمان نظام مهندسي معدن ايران براي اجراي پاره اي از امور فني خود به همکاري تعدادي از اعضاي سازمان بصورت موردي و پاره وقت (استخدام بصورت ساعتي) نياز دارد.

از سوي معاونت امور معادن و صنايع معدني وزارت صنعت، معدن و تجارت، نشريات جديد ضوابط و معيارهاي معدن جهت رعايت و اجرا ابلاغ شد.

از کليه موسسات و شرکت هاي آموزشي دعوت مي شود تا در صورت امکان برگزاري دوره هاي آموزشي به صورت مجازي اعلام آمادگي کنند.

آرشيو
بانکهاي مرتبط

آدرس سازمان مرکزي:

تهران - خيابان طالقاني - بين مفتح و بهار - پلاک 154- ساختمان شرکت تهيه و توليد مواد معدني ايران -واحد 4 شمالي

       تلفن: 7-88303536         نمابر:88303536      ايميل : imeo@ime.org.ir